Konkurz na Ozzáka i šílené fanynky Lexy! Tohle jste o Comebacku netušili!

Aktualizováno 19.06.2019

Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 20

Vzpomínky na zašlou slávu, nespočet vtipných hlášek a každodenní trampoty, se kterými se setkáváme občas všichni. Comeback byl jeden z nejoblíbenějších seriálů vysílaných na Nově a aktuálně se znovu reprízuje na televizních obrazovkách. Proto jsme pro vás vyšťourali několik zajímavostí, které byste o seriálu rozhodně měli vědět!

Ozzákova role byla velmi náročná a casting tomu také odpovídal. Všichni uchazeči se Ozzáka snažili na zkoušce ztvárnit jako nepříjemného ožralu, což úplně nesouhlasilo s představou režisérů. Herec Oldřich Navrátil, který se účastnil castingu také, scénář po přečtení dokonce roztrhal.


I přes to, že postava Lexy byla v seriálu zobrazována, jako že je úplný ňouma, tak i navzdory tomu měl spousty dívčích fanynek. Do seriálové akce „Lexa hledá holku“ se přihlásilo přes internet 1700 dívek, které byly ochotné se s tímto klukem seznámit.
 


Občas se stane, že i seriálový štáb má velké oči. V jednom z dílů totiž plánovali, že Tomi Paci koupí zchátralé letadlo a následně všichni ztroskotají na opuštěném ostrově. Když si ale spočítali, kolik by to všechno stálo, nápad byl okamžitě zavrhnut.
 

 

Tajemství Saši z Comebacku: Když se kamery vypnuly, tak ...


Proměna Martina Dejdara na Ozzáka trvala průměrně 20 minut. Maskérky tedy měly každý díl co dělat i přes to, že jeho vzhled vypadal poměrně jednoduše.
 


 

Přidávaný smích, který můžete slyšet v pozadí seriálu při vtipných scénách, byl scénáristy pečlivě vybírán. Jeho použití do seriálu bylo odůvodněno tím, že divákovi může připadat hloupé se smát sám.
 

Zdroj: TV Nova
 

Herečka Simona Babčáková, která ztvárnila roli Simony Bučkové, působí ve filmu jako pěkně ostrá máma. Přitom je od svých seriálových dětí vzdálená pouhých 12 a 14 let.


Seriál Comeback můžete sledovat každé úterý a středu večer na Nově!

Nova.cz

Comeback - Ozzákovy hlášky z první řady