Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Saša (16) alias Alexandra Bůčková je Ivina nejlepší kamarádka. Bydlí přes chodbu a moc toho nenamluví, už si totiž zvykla, že ji málokdy někdo poslouchá. Nemůže se ubránit dojmu, že ji všichni přehlížejí, světlo se zřejmě kolem ní tak zvláštně lám...

Saša

Marie Doležalová

Saša (16) alias Alexandra Bůčková je Ivina nejlepší kamarádka. Bydlí přes chodbu a moc toho nenamluví, už si totiž zvykla, že ji málokdy někdo poslouchá. Nemůže se ubránit dojmu, že ji všichni přehlížejí, světlo se zřejmě kolem ní tak zvláštně láme, že není vidět. Má pocit, že je v životě předurčena k prohrám, a každá událost, ke které kolem ní dojde, ji v tom pocitu jenom utvrdí. Smůla se jí lepí na paty jako psí exkrementy v parku, ale ona se kvůli tomu nerozčiluje. Má ráda školu, ale snaží se to utajit, aby ji spolužáci nezlynčovali.

 

Marie Doležalová (* 24. ledna). V roce 2007 ukončila studia na Pražské konzervatoři. Zahrála si například princeznu v televizní pohádce Lojzička je číslo či hada Ká v představení Kniha džunglí v divadle Solidarita. Obsazena byla také do her Strašnického divadla Bílá vrána a Popcorn. Epizodní roli dostala v seriálu Ordinace v růžové zahradě (Saša Jurigová). Dosud největší úspěch sklidila za v citech tápající dospívající Išku v celovečerním snímku Karin Babinské Pusinky.

 

Největším relaxem je pro ni plavání, ráda se také toulá pražskými uličkami a poslouchá hudbu Jarka Nohavici, Zuzany Navarové nebo Radůzy; sama je členkou hudebně-divadelní skupiny Olats Otesoc. Čte knihy Michala Ajvaze, blízké jsou jí myšlenky filozofa Osha. Z nabídky televizního programu upřednostňuje sitcom, zejména Červeného trpaslíka a Simpsonovi.comeback - Saša (Marie Doležalová)

Saša chce být v příštím životě poníkem »

Aby se Saša mohla v příštím životě narodit jako tolik vysněný poník, musí začít dělat zle. Jak to pak dopadá, když bytost s holubičí povahou sejde na dráhu rebelanta a rošťáka, odhalí toto video. ... více»

Comeback – Heavy Christmas

16. díl – Heavy Christmas »

Dokonce i Ozzák se těší na Vánoce, jenom mu vadí, že tyhle svátky poslední dobou moc vyměkly. S Lexou se dohodnou, že je letos patřičně přitvrdí. ... více»

Comeback – Kristýna Leichtová

9. díl – Modelka »

Iva a Saša si nechaly udělat fotky na pas. Tomáš okamžitě pojal podezření, že se Iva chystá zdrhnout za kopečky. ... více»

156 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

maja 19:21 27.10.2015
Saša je supeeeeeeeeeeeeeeeeer!
mart 10:53 16.09.2014
comeback je nejhorsi serial na nove!!!!!!!
Mungo 123 00:14 23.08.2010
ta herečka je fakt supr...obdivujeme ji...a co se týče saši,je mi vlastně líto,že neexistuje...a lepší seriál než comeback není
Hanka 14:57 12.06.2010
toto je špatný vtip,je to moje čislo
Hanka 14:54 12.06.2010
toto je špatny vtip, toto cislo je moje
Dorian Grey 12:38 25.05.2010
Maruška je super !! Moc jí fandím, aby měla hodně skvělých rolí. Roli Sáši zvládá parádně. Už aby byly další díly.
Dorian Hakl 11:29 17.05.2010
Myslím že role saši je skvěle zahraná a že se slečna Marcelka bude brzy objevovat v náročnějších rolích ba i velkofilmech.
Skládám poklonu za skvělou hereckou práci, role saši do Comeback prostě patří.
Gabo 21:29 09.05.2010
Myslím, že skvele zahratá postava, správne nahodený kukuč a všetko, až mi je niekedy lúto tragickosti postavy. :)
Tamauqa:-D 17:45 09.03.2010
Jogo něgedkygy jege dogobraga alege něgedkygy zagasege nege...........jo někdy je dobrá ale někdy zase ne
DiušQá 13:25 25.02.2010
seš trubka :) poník vole ete lepší xDD
1 2 3 4 5 6 7