Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Z dvaceti holek, které usilovaly o Lexovo srdce, se vám nejvíce líbila Marie Pochobradská. Lexovi z Comebacku jste doporučili, aby si vybral právě ji. A Maruška má pár slov - pro Lexu i pro vás. Podívejte se.

Seznamte se s Lexovou holkou Marií Pochobradskou

Z dvaceti holek, které usilovaly o Lexovo srdce, se vám nejvíce líbila Marie Pochobradská. Lexovi z Comebacku jste doporučili, aby si vybral právě ji. A Maruška má pár slov - pro Lexu i pro vás. Podívejte se.

„Nedám na to, co si o mě myslí druzí,“ říká Maruška, kterou mrzely negativní a někdy i vulgární komentáře na její adresu, které se objevily buď tady na webu Comebacku nebo na jejím blogu. Nejvíc jí prý ale štve, když se za ní někdo v diskuzích vydává a projevuje se jejím jménem. Naštěstí má kolem sebe celou řadu kamarádů, kteří dobře vědí, že ona taková ve skutečnosti není.

Maruška miluje fotbal. Ráda by se v budoucnu věnovala sportovní žurnalistice. Protože je z Pardubic, chodí i na hokej. A její nejoblíbenější magazín? Časopis Hattrick, samozřejmě.


Více se o Marušce dozvíte buď ZDE anebo na jejím blogu.Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 10

OZZÁKOVA ŠKOLA KALENÍ: Tohle se při chlastání nesmí podcenit! »

Ozzák jako přednášející? A o čem by tak mohl asi přednášet, leda tak o chlastu! Tak jo. Lekce první je o pohybu, který se při kalení rozhodně nesmí podcenit! více»
Comeback - 14. díl - To nej

14. DÍL – SIMONINA VOLBA »

Simonin bývalý manžel si chce vzít do péče jedno ze svých dětí a Simona neví, jestli se má zbavit Lexy, nebo Saši. Porovnává tedy jejich provozní náklady a spotřebu na kilometr... více»
Comeback - Bez kláves neodejdu - 2

41. díl - Bez kláves neodejdu »

Jak může dopadnout Tomášův koncert v obci, kde připadá čtrnáct dětí na jednoho dospělého obyvatele (včetně důchodců a dětí)? více»
26 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ozzy Osbourne 18:26 13.03.2011
2Radek: Ty snad ne ???
leza 09:36 24.08.2009
je to pekna holka nejradsi by sem byl lexsou
Princess 13:30 25.05.2009
Maruška byla perfektní v Comebacku :) Vypadá jako milá holka x) Z vítězsztví si zachovala chladnou hlavu a to se cení :) Já bych to asi neustála :)
Achtanare 16:37 23.05.2009
Přidávám taky svůj nízor jako fanynka comebacku....Maruška vypadá docela v pohodě, nemyslim si, že je nafoukaná a slepice jako některý holky bejvaj, když se jim to vůbec povede se sem dostat. Původně jsem se chtěla taky zúčastnit, ale nenašla jsem odvahu a proto gratuluju jí, že ona ji našla. Vzak pro Marušku.:
,,Maruško, neřeš ty co tě odsuzujou a buď svá, Hlavně když to v televizi všem ukážeš. Držim palce a přeju hodně štěstí a úspěchu
Prasik 17:02 18.05.2009
náhodou moc pěkná slečna a určitě moc příjemná
jo a Radku ty si kus vola!!!!!
MRRRT 17:52 16.04.2009
Ty myslíš s měkkým i jo?? :D
milan koky z abertam 10:20 16.04.2009
mislim si ze bude super ze v camebacku bude nikdo novej obzvlast kdyz je to lexova holka no sem zvedavej jak bude hrat a jak tam bude vypadat???????????????????
ZuZInkA_a_ 20:51 15.04.2009
podle me je to pekná kravina! lexa zadnou holku nepotrebuje melo by to zustat tak jak je.. comeback yb mel zustat tak jak je...g9qjjq
cecenecmydlo 17:58 12.04.2009
Jako mi je sympaticka a myslim si ze je pekna....ale nechcu ji tam,melo by to zustat tak jak je....no treba bude hrat dobre ale nvm nvm....byla bych radsi kdyby tam nebyla
Ozzák 08:47 12.04.2009
RoXo DeeJ@a:Vis vole treba ja si na take kocky dovolit mozu takze drz hubu este ju nikdo z vas nevidel hrat tak jak mozete posuzovat podle 3minutoveho videa
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19