Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každá věc má rub i líc. Banalita, řeknete si. Když s tímto moudrem ovšem přijde oslavenec formátu Karla Gotta, náhle i prosté banality získávají závažný smysl. Nehledě na to, že inkriminovaná věc má v tomto případě skutečně rub i líc.

Karel Gott slavil s Comebackem 69. narozeniny

Každá věc má rub i líc. Banalita, řeknete si. Když s tímto moudrem ovšem přijde oslavenec formátu Karla Gotta, náhle i prosté banality získávají závažný smysl. Nehledě na to, že inkriminovaná věc má v tomto případě skutečně rub i líc.

Den před vystoupením v sitcomu Comeback Karel Gott oslavil 69. narozeniny. Za svůj výkon proto od štábu sklidil potlesk – a rovnou i kytici. „Klaním se a děkuji za důvěru v mé mluvené slovo," poděkoval Mistr skromně a s jemu vlastní grácií. Ochotně se pak se štábem připojil ke společné fotografii.


Mistrův rub a líc
Tak jako vše, má svůj rub a líc i Karel Gott: "Malování a zpěv, to jsou dva světy, které potřebuji k tomu, abych se mohl jako umělec vyjádřit." Svůj poslední obraz Mistr maluje už více než rok a ještě stále prý není hotový. "Inspirovalo mě k němu malé rybářské městečko na Ischii a jeho poklidná, neuspěchaná atmosféra," vyznal se vzácný host sitcomu Comeback Karel Gott.

 

Diskutujte o pořadu Přehrát celou epizodu

 Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 10

OZZÁKOVA ŠKOLA KALENÍ: Tohle se při chlastání nesmí podcenit! »

Ozzák jako přednášející? A o čem by tak mohl asi přednášet, leda tak o chlastu! Tak jo. Lekce první je o pohybu, který se při kalení rozhodně nesmí podcenit! více»
Comeback - 14. díl - To nej

14. DÍL – SIMONINA VOLBA »

Simonin bývalý manžel si chce vzít do péče jedno ze svých dětí a Simona neví, jestli se má zbavit Lexy, nebo Saši. Porovnává tedy jejich provozní náklady a spotřebu na kilometr... více»
Comeback - Bez kláves neodejdu - 2

41. díl - Bez kláves neodejdu »

Jak může dopadnout Tomášův koncert v obci, kde připadá čtrnáct dětí na jednoho dospělého obyvatele (včetně důchodců a dětí)? více»
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Háňa 14:33 16.04.2009
Včerejší díl Comebacku (díl o vařící soutěži)
mně přinutil napsat.Byl skvělý, smála jsem se moc!!!!!!Skvělí herci!!!M.Dejdar samozřejmně i T. Matonoha a velice mně překvapil komediální talent paní Batulkové!!!Skvělé-a ty hlášky!!!Skvělí scénáristi, kam na to chodí, tolik nápadů v každém dílu ...."Varu zdar" bude naším novým poledním rodinným pozdravem a heslo "jídlo nemusí chutnat, hlavně, když hřeje" si dám vytesat do kuchyně.
Pus!nkA 09:49 24.10.2008
Všechno nejlepčí k narozkám! Kdyžtak já mám narozky 8.1. a muj mail je chocomuffin@seznam.cz , tak mi můžeš taky popřát =D Bude to pro mě potěšení, kuju pppp!