Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Váš oblíbený sitcom je zpět na televizních obrazovkách! A hned po odvysílání na NOVA Plus, a to celé léto! Znovu se tak můžete bavit s oblíbenými hrdiny!

Comeback je zpět v TV a zdarma na NOVA Plus!

Comeback - 1
Comeback - 1

Váš oblíbený sitcom je zpět na televizních obrazovkách! A hned po odvysílání na NOVA Plus, a to celé léto! Znovu se tak můžete bavit s oblíbenými hrdiny!

Paci, Ozzák, Lexa, Saša, Simona, Marcelka a další oblíbence ze sitcomu Comeback můžete vidět každou středu od 20:20 na Nově. A těšit se můžete na dvě epizody za sebou.

A hned po odvysílání v TV najdete díly ke zhlédnutí zdarma na NOVA Plus, po dobu sedmi dnů.

Dívejte se.

 

 

 

 Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 10

OZZÁKOVA ŠKOLA KALENÍ: Tohle se při chlastání nesmí podcenit! »

Ozzák jako přednášející? A o čem by tak mohl asi přednášet, leda tak o chlastu! Tak jo. Lekce první je o pohybu, který se při kalení rozhodně nesmí podcenit! více»
Comeback - 14. díl - To nej

14. DÍL – SIMONINA VOLBA »

Simonin bývalý manžel si chce vzít do péče jedno ze svých dětí a Simona neví, jestli se má zbavit Lexy, nebo Saši. Porovnává tedy jejich provozní náklady a spotřebu na kilometr... více»
Comeback - Bez kláves neodejdu - 2

41. díl - Bez kláves neodejdu »

Jak může dopadnout Tomášův koncert v obci, kde připadá čtrnáct dětí na jednoho dospělého obyvatele (včetně důchodců a dětí)? více»
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Bubu 15:03 10.11.2015
to teda jo, povedenější seriál nikdo v ČR nenatočil
lucas 17:29 17.08.2015
chtělo by to nové díly,škoda že to skončilo :-(