Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V anketě ANNO 2008 zaznamenal Comeback výrazný úspěch. Martin Dejdar byl zvolen mužem roku a sitcom sám se vyhoupl na třetí příčku mezi pořady TV Nova. Děkujeme.

Comeback děkuje za hlasy v anketě ANNO

V anketě ANNO 2008 zaznamenal Comeback výrazný úspěch. Martin Dejdar byl zvolen mužem roku a sitcom sám se vyhoupl na třetí příčku mezi pořady TV Nova. Děkujeme.

Slavnostní ceremoniál máme za sebou. Vavříny letos připadly také nováčkovi mezi televizními pořady, dvě sošky si odnesl i původní český sitcom Comeback. V anketě ANNO 2008 jste za muže roku vy, televizní diváci, zvolili Martina Dejdara. Jeho František Ozzák Pacovský tak předčil osvědčené stálice televizního nebe, moderátory Televizních novin Reye Korantenga a Karla Voříška


Pivo vítězí!

Tvůrčí tým Comebacku děkuje také za hlasy, které Comeback nakonec vynesly mezi trojici nejoblíbenějších pořadů na stanici TV Nova. Skončil v těsném závěsu za silnými konkurenty Ordinací v růžové zahradě 2 a Ulicí. Potvrdili jste, že český sitcom existuje a na televizní obrazovky skutečně patří.

TV Nova letos slaví 15 let. Mezi gratulanty nechyběli ani zástupci Comebacku.

Comeback se už brzo vrátí do vysílání se zbrusu novými díly. Podívejte se na malou ochutnávku.


Producenti
Petr Erben, Radek Bajgar

Výkonný producent
Michal Wondreys

Kreativní producent
Tomáš Baldýnský

Produkce
Michaela Petržilková, Klára Follová, Petra Otáhalová

Scenáristé
Tomáš Holeček, Petra Soukupová, Jiří Vaněk, Darek Šmíd, Richard Malatinský, Petr Vydra, Helena Fišerová, Petr Staníček, Ladislav Karpianus, Petra Kovářová, Stanislav Hastík

Režie
Petr Fišer, Jiří Novák

Hlavní kameraman
Viktor Smutný

Dramaturg a herecký coach
Zdeněk Dušek

Střihači
Emil Pawinger, Viktor Malina

Mistr zvuku
Tomáš Kubec

Vedoucí výpravy
Stanislav Landa

Rekvizity
Jan Mareš, Irena Mertová

Masky
Radka Novotná

Kostýmy
Klára Potůčková, Renata Pilinová

Runner
Ondřej Lehovec

Kameramani
Aleš Blabolil, Hubert Hesoun, Zeno Václavík

Casting
Actor´s Runway Agency

Catering
Mirek Rambousek


Dále spolupracovali
Roman Roun, Ivan Vorlíček, Jakub Žáček, Jakub Wágner, Magda Blaháková, Lucie Hájková, Tomáš Svoboda, Michal Čech, Dominik Renč, Jiří Košťál, Tomáš Kubec, Petr Neubauer, Filip Slavík, Ivo Broum, Pavel Bělohlávek, Tereza Prachařová, Ladislav Šnejdar, Luděk Petruška, Tomáš Soukup, Jaroslav Zámečník, Karel Slezák, Roman Kovařík, Jan Zeman, Pavel Svatoň, David Titěra, Ondřej Gášek, Michal Drba, Dan Vagenknecht, Ondřej Belica, Silvia Málová, Jaroslav Fuit, Vítek Procházka, Klára Petrová, Kateřina Krobová, Karel Jaroš, Vít Jíra, Petr Hofman, Marek Janda, Viktor Malina, Radek Douša, Václav Hrabák, Petr Čuda, Martin Raškoňuk, Tomáš Soukup, Petr Bína, Miloš Čermák, Silvie Dumalasová, Vladimír Fanta, Miroslav Holeček, Jakub König, Petr Palouš, Tomáš Průša, Jiří Růžička, David Smoljak, Petr Staníček, Jan Stehlík, Vladimír Škultéty, Darek Šmíd, Petr Vydra, Andrea Macková, Alice Kánská, Marek Janda, Ladislav Greiner, Karel Jáhelka, Klára Javoříková, Michal Hýka, Jakub Voves, Marcel Hána, Radka Novotná, Tereza Prachařová, Jan Viktora, Jardo Kosina, Jiří Štekr, Pavel Podracký, Karel Havlíček, Petr Dušánek, Jan Maxa, Miroslav Svoboda, Ondřej Ládek.Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 10

OZZÁKOVA ŠKOLA KALENÍ: Tohle se při chlastání nesmí podcenit! »

Ozzák jako přednášející? A o čem by tak mohl asi přednášet, leda tak o chlastu! Tak jo. Lekce první je o pohybu, který se při kalení rozhodně nesmí podcenit! více»
Comeback - 14. díl - To nej

14. DÍL – SIMONINA VOLBA »

Simonin bývalý manžel si chce vzít do péče jedno ze svých dětí a Simona neví, jestli se má zbavit Lexy, nebo Saši. Porovnává tedy jejich provozní náklady a spotřebu na kilometr... více»
Comeback - Bez kláves neodejdu - 2

41. díl - Bez kláves neodejdu »

Jak může dopadnout Tomášův koncert v obci, kde připadá čtrnáct dětí na jednoho dospělého obyvatele (včetně důchodců a dětí)? více»
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

dejvis 10:02 01.07.2010
Nejlepší pořad
lololololololololo. 14:09 14.02.2010
chyba s měkym i HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
älča 10:50 30.01.2010
comeback nemá chibu.
älča 10:50 30.01.2010
comeback nemá chibu.
älča 10:50 30.01.2010
comeback nemá chibu.
csa 21:21 19.01.2010
shit serial
csa 21:21 19.01.2010
shit serial
Jan Purman 10:42 28.12.2009
Koukněte na http://www.hriste-detska.cz
Andy 19:59 10.12.2009
Comeback je fakt hustej hlavně Ozzák.
LaĐy.Iw{€}tK@ 19:21 12.11.2009
TeNdLe SeRiÁl pRoStĚ žErU....4EvEr aKoRáT jE ŠkOdA že NěJaký DíLy SmAzALy TřEbA Heavy Christmas+rolníci TeN jE nEj !!!!!!
1 2 3 4 5