Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vzpomínky na zašlou slávu, nespočet vtipných hlášek a každodenní trampoty, se kterými se setkáváme občas všichni. Comeback byl jeden z nejoblíbenějších seriálů vysílaných na Nově a aktuálně se znovu reprízuje na televizních obrazovkách. Proto jsme...

Konkurz na Ozzáka i šílené fanynky Lexy! Tohle jste o Comebacku netušili!

Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 20
Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 20

Vzpomínky na zašlou slávu, nespočet vtipných hlášek a každodenní trampoty, se kterými se setkáváme občas všichni. Comeback byl jeden z nejoblíbenějších seriálů vysílaných na Nově a aktuálně se znovu reprízuje na televizních obrazovkách. Proto jsme pro vás vyšťourali několik zajímavostí, které byste o seriálu rozhodně měli vědět!

Ozzákova role byla velmi náročná a casting tomu také odpovídal. Všichni uchazeči se Ozzáka snažili na zkoušce ztvárnit jako nepříjemného ožralu, což úplně nesouhlasilo s představou režisérů. Herec Oldřich Navrátil, který se účastnil castingu také, scénář po přečtení dokonce roztrhal.

Comeback: Karel Gott a Ozzák - 2


I přes to, že postava Lexy byla v seriálu zobrazována, jako že je úplný ňouma, tak i navzdory tomu měl spousty dívčích fanynek. Do seriálové akce „Lexa hledá holku“ se přihlásilo přes internet 1700 dívek, které byly ochotné se s tímto klukem seznámit.
 

Saša a Lexa hledají tátu


Občas se stane, že i seriálový štáb má velké oči. V jednom z dílů totiž plánovali, že Tomi Paci koupí zchátralé letadlo a následně všichni ztroskotají na opuštěném ostrově. Když si ale spočítali, kolik by to všechno stálo, nápad byl okamžitě zavrhnut.
 

Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 3

 

Tajemství Saši z Comebacku: Když se kamery vypnuly, tak ...


Proměna Martina Dejdara na Ozzáka trvala průměrně 20 minut. Maskérky tedy měly každý díl co dělat i přes to, že jeho vzhled vypadal poměrně jednoduše.
 

Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 7

 

Přidávaný smích, který můžete slyšet v pozadí seriálu při vtipných scénách, byl scénáristy pečlivě vybírán. Jeho použití do seriálu bylo odůvodněno tím, že divákovi může připadat hloupé se smát sám.
 

Comeback – Simona
(Foto: TV Nova)
 

Herečka Simona Babčáková, která ztvárnila roli Simony Bučkové, působí ve filmu jako pěkně ostrá máma. Přitom je od svých seriálových dětí vzdálená pouhých 12 a 14 let.


Seriál Comeback můžete vidět ve čtvrtek ve 20.20 na Nově!

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Z obýváku před tabuli: Lexu z Comebacku byste dnes asi nepoznali!

 

Tohle se jen tak nevidí! Lukáš Jůza z Ulice ukázal v Comebacku svoje pozadí! Comeback - speciální sekce na NOVA Plus - 10

OZZÁKOVA ŠKOLA KALENÍ: Tohle se při chlastání nesmí podcenit! »

Ozzák jako přednášející? A o čem by tak mohl asi přednášet, leda tak o chlastu! Tak jo. Lekce první je o pohybu, který se při kalení rozhodně nesmí podcenit! více»
Comeback - 14. díl - To nej

14. DÍL – SIMONINA VOLBA »

Simonin bývalý manžel si chce vzít do péče jedno ze svých dětí a Simona neví, jestli se má zbavit Lexy, nebo Saši. Porovnává tedy jejich provozní náklady a spotřebu na kilometr... více»
Comeback - Bez kláves neodejdu - 2

41. díl - Bez kláves neodejdu »

Jak může dopadnout Tomášův koncert v obci, kde připadá čtrnáct dětí na jednoho dospělého obyvatele (včetně důchodců a dětí)? více»
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Equinox 12:56 29.05.2017
Pěkný článek